Сім'я - це те первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро. (В.Сухомлинський)

Що треба мати дитині в ДНЗ
null

Змінне взуття – тапочки з задником або сандалі

null

Змінний комплект одягу та нижньої білизни

null

Піжама для денного сну

null

Чешки для музичних та спортивних занять

Загальні правила для батьків
 1. Приводити дитину в групу не пізніше 9:00. Якщо ви запізнилися, не ображайтеся, якщо вихователь не зустрічає вашу дитину особисто – можливо, в групі вже розпочалися заняття і відволікання вихователя зіб’є дітей з робочого ладу.

 2. Передавати дитину вихователю групи ОСОБИСТО. Не припустимим є приведення дитини до воріт дитячого садку з надією, що до групи вона дійде самостійно.

 3. Приводити дитину здоровою! Ми всі розуміємо, що батькам треба на роботу, навіть якщо дитина захворіла, але інші діти не повинні через це ризикувати своїм здоров’ям, адже віруси в дитячому колективі поширюються дуже швидко.

 4. Не давати дитині з собою ніяких продуктів харчування.

 5. Не давати дитині в садок жувальну гумку.

 6. Просимо вас прослідкувати, щоб в кишенях у дитини не було гострих, ріжучих і колючих предметів.

 7. Педагоги готові розмовляти з вами про вашу дитину вранці до 8.15 та ввечері після 17.00. В інший час педагог зобов’язаний працювати з групою дітей і відволікати його не можна.

 8. До педагогів групи незалежно від їх віку треба звертитися на Ви, на ім’я та по-батькові.

 9. Спірні і конфліктні ситуації потрібно вирішувати у відсутності дітей.

 10. Якщо ви не змогли вирішити якесь питання з вихователями групи, зверніться до вихователя-методиста та завідуючої.

 11. В дитячому садочку Ви можете звернутися за консультацією і індивідуальною допомогою по всіх питаннях що цікавлять Вас відносно вашої дитини.

 12. Якщо у вашої дитини День народження і ви хочете принести гостинець для всіх дітей – памятайте, що в садку не дозволяється пригощання сторонніми продуктами. Ви можете обрати нейтральний з алергічної точки зору гостинець (як правило, на батьківських зборах вирішується, який саме) і розкласти дітям в шафки, щоб вдома з дозволу батьків вони могли пригоститися.

 13. Квитанції на оплату харчування дітей в дитсадку (50% сплачує держава, решту — батьки) готові 15 числа кожного місяця. Забирайте квитанції вчасно і сплачуйте до 20 числа.